Basen rozporowy Intex – sposób na lato w ogrodzie

Basen rozporowy Intex to rozwiązanie, które spodoba się wszystkim miłośnikom wodnej rozrywki. Jakie są?

Basen to jeden z najpopularniejszych wyborów, gdy w grę wchodzi rozrywka na świeżym powietrzu podczas sezonu letniego. Możliwość poczucia się jak na plaży we własnym ogrodzie jest bardzo kusząca, a do zakupu dodatkowo zachęca atrakcyjna cena. Basen Intex rozporowy to sprawdzony i godny zaufania sposób na dobrą zabawę i wiele radości.

Basen rozporowy – co go wyróżnia?

Baseny ogrodowe Intex zyskują coraz większą popularność i cieszą się zaufaniem. Jeśli szukamy rozrywki dla rodziny i znajomych, doskonałym pomysłem jest wyposażenie się w basen rozporowy, który łączy w sobie wiele zalet i z pewnością wypełni czas spędzony na łonie natury uśmiechem. Obudowa basenu Intex rozporowego została zaprojektowana na planie koła. Jej niebywałą zaletą jest fakt, że nie potrzebuje podtrzymującego konstrukcję stelażu i jednocześnie jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. 

Największą zaletą basenu rozporowego jest jego funkcjonalność. Tego typu baseny są idealne zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i dla rodzin z dziećmi w wieku nastoletnim. Dmuchana obudowa basenu sprawia, że ściany dostosowują się do ilości wlewanej wody, dzięki czemu możemy regulować ich wysokość według własnych potrzeb i oczekiwań. Co więcej, basen rozporowy Intex jest niezwykle prosty w rozłożeniu i złożeniu. Dostępnych jest wiele rozmiarów, dzięki czemu możemy dopasować basen do wymagań naszej rodziny. Dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi może okazać się basen Intex 366×76 lub basen Intex 457×122. https://www.zabawki.kathay.pl/baseny-rozporowe,c96.html

Dodatkowe akcesoria do basenu rozporowego

Basen rozporowy Intex potrzebuje powietrza do prawidłowego działania, dlatego większość zestawów basenowych została dodatkowo wyposażona w pompkę do basenu Intex, dzięki której nadmuchanie ścian basenu będzie znacznie łatwiejsze i szybsze. Jeśli zależy nam na możliwie jak najlepszym utrzymaniu ciepła wody znajdującej się w basenie, możemy wyposażyć się w pokrowiec na basen Intex, który zmniejszy ilość uciekającego przez szczeliny ciepła i pozwala cieszyć się wodą o przyjemnej temperaturze na dłużej. Co więcej, pokrywa na basen Intex chroni przed dostawaniem się do wody większych zanieczyszczeń, takich jak owady czy liście. Kolejną wartą uwagi propozycją są filtry do basenu Intex – zapewnią nam czystą i bezpieczną wodę, która jest podstawą każdej basenowej zabawy. Niektóre baseny stelażowe Intex zawierają w zestawie drabinkę, która okazuje się niezwykle pomocna dla dzieci, jeśli mamy w ogrodzie basen o wyższych ściankach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając basen rozporowy Intex?

Aby cieszyć się wymarzonym miejscem odpoczynku i rozrywki w ogrodzie, powinniśmy wybrać produkt spełniający nasze oczekiwania i potrzeby. Warto jest zwrócić uwagę na materiał wykonania basenu, który powinien być odporny na uszkodzenia. Baseny rozporowe Intex są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc główną zagwozdką może być odpowiedni rozmiar basenu. Jeśli mamy w planach zakup basenu wyłącznie dla dzieci, możemy wyposażyć się w basen Intex mały. W przypadku, gdy chcemy organizować w nim imprezy ze znajomymi lub cieszyć się latem z całą rodziną, należy wybrać basen o dużym rozmiarze i wysokości.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: