Skup bydła: małopolskie

Jeżeli zajmujesz się hodowlą bydła w Małopolsce, zapraszamy do współpracy. OSI POLAND FOODWORKS zapewnia skup bydła w małopolskim na partnerskich warunkach. Odbieramy zwierzęta rzeźne od producentów działających na zróżnicowaną skalę – począwszy od małych gospodarstw indywidualnych, aż po duże spółdzielnie rolne czy państwowe gospodarstwa i inne podmioty. Nawet jeżeli masz do zaoferowania 1 sztukę bydła – skontaktuj się z nami, aby uzyskać atrakcyjną cenę.

Skup bydła w województwie małopolskim – współpracuj z najlepszymi

OSI POLAND FOODWORKS to partner, któremu możesz zaufać. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o ponad 100-letniej tradycji. Swoje działania prowadzimy na bazie głębokiego zrozumienia rynku oraz potrzeb hodowców. Dlatego zapewniamy uczciwe, przejrzyste warunki, które są korzystne dla obu stron.

Możesz u nas liczyć na:

  • jasne zasady gry – pracujemy w oparciu o ramowe umowy kontraktacyjne, których zapisy są ustalane indywidualnie z każdym Hodowcą;
  • sprawny odbiór bydła – transport jest po naszej stronie. Realizujemy go w krótkim czasie, od poniedziałku do soboty, a określonych sytuacjach nawet w niedzielę,
  • atrakcyjne ceny skupu bydła – w małopolskim zapewniamy przystępne, stale aktualizowane stawki. Cenę za kg WBC mogą podnieść umowa kontraktacyjna lub uzyskanie certyfikatu „Cultivate” w ramach realizowanego przez nas programu zrównoważonego rozwoju hodowli bydła;
  • klarowny system klasyfikacji bydła oraz jego wyceny – korzystamy ze standardów EUROP, a ocena każdej sztuki zwierzęcia jest dokonywana na podstawie obiektywnych kryteriów.

Podejmij współpracę i zapewnij sobie stabilny odbiór bydła.

Skup bydła w Małopolsce – czego oczekujemy od hodowców?

OSI POLAND FOODWORKS stawia na pierwszym miejscu dobrostan zwierząt rzeźnych na każdym etapie ich życia. Od hodowców z Małopolski oczekujemy podobnego podejścia. Dlatego wymagamy:

  • certyfikatu potwierdzającego dobrostan zwierząt na fermie,
  • pełnej dokumentacji dla każdej sztuki bydła – w tym paszportu bydła oraz informacji o łańcuchu żywieniowych zgodnych ze stosownym rozporządzeniem Komisji WE,
  • precyzyjnego oznakowania bydła przy pomocy dwóch kompletów kolczyków ARiMR, które zawierają prawidłowe informacje o zwierzęciu,
  • doskonałego stanu zdrowia bydła i dobrej kondycji fizycznej – nie przyjmujemy bydła ognojonego, obitego, uszkodzonego, chorego, ze złamaniami kończyn itp. Nie akceptujemy także zwierząt poniżej 8. miesiąca życia oraz samic w zaawansowanej ciąży oraz do 7 dni po porodzie.

Nasz skup bydła z województwa małopolskiego przyjmuje zwierzęta każdej rasy

Akceptujemy zarówno krowy czystorasowe, jak i mieszane. Przyjmujemy zwierzęta ras mlecznych oraz mięsnych. Szczegółowe warunki związane z wyceną oraz oczekiwaniami wobec konkretnych typów bydła uzgodnisz bezpośrednio z naszymi ekspertami.

Skup bydła w małopolskim – ceny zgodne z Twoimi oczekiwaniami

Ceny skupu bydła w małopolskim, które oferuje OSI POLAND FOODWORKS są zawsze aktualne – cennik jest dostosowywany do aktualnych warunków rynkowych co wtorek. Zapewniamy wycenę w odniesieniu do klasy tuszy EUROP oraz wagi bitej ciepłej (WBC). Istnieje możliwość indywidualnych negocjacji warunków. Hodowcy mogą też skorzystać z dodatków z tytułu podpisania umowy kontraktacyjnej czy uzyskania certyfikatu „Cultivate”.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Zasady skupu bydła, a szczegółowe warunki ustalisz z naszym Przedstawicielem Regionalnym. Zadzwoń i dowiedz się, ile możesz zyskać!

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: