Dobra nie znaczy droga: agrowłóknina na każdą kieszeń

Agrowłóknina to niezawodny sprzymierzeniec każdego wielbiciela roślin: ogrodnika-praktyka, działkowca, rolnika zajmującego się profesjonalną uprawą roślin, a także projektanta krajobrazu, osoby odpowiedzialnej za utrzymanie zieleni miejskiej czy firm zarządzających autostradami. Jej popularności sprzyja atrakcyjna cena za m2.

AGROWŁÓKNINA – SAME KORZYŚCI
Agrowłóknina to przede wszystkim rewelacyjny środek, który pozwala całkowicie wyeliminować chwasty, a co za tym idzie – konieczność stosowania herbicydów. Jej porowata struktura sprawia, że do roślin dociera optymalna ilość deszczu, wody i powietrza, a dogrzany system korzeniowy działa tak sprawnie, jak tylko się da. Z kolei agrowłóknina okryciowa – wiosenno-jesienna bądź zimowa – doskonale chroni rośliny przed mrozem, gradem czy zimnym wiatrem.

AGROWŁÓKNINA – WYMIERNE OSZCZĘDNOŚCI
Z uwagi na jej zalety, zastosowanie agrowłókniny przynosi same korzyści, w tym wymierne oszczędności, np. na środkach ochrony roślin. W dodatku cena agrowłókniny nie musi być wysoka, zwłaszcza jeśli kupimy ją bezpośrednio od producenta. Takiego jak Geocover, który w swoim sklepie internetowym sprzedaje włókninę najwyższej jakości. Cena agrowłókniny u tego sprzedawcy jest bardzo korzystna – popularna agrowłóknina biała zimowa o gramaturze 50g/m2 to cena jedynie 126,40 zł za rolkę o wymiarach 1,60x100m. Cena za m2 wynosi zatem mniej niż 0,80 zł.

WIELOFUNKCYJNA GEOWŁÓKNINA
Jeszcze więcej funkcji i zastosowań na geowóknina, która pozwala filtrować i drenować wodę, stanowi ochronę i wzmocnienie przy budowie obiektów naziemnych, a także służy jako materiał separujący i zapewniający stabilizację gruntów o słabej nośności. Zastosowanie produktu o takich właściwościach pozwala mocno ograniczyć koszty wielu inwestycji, w tym drogowych, oraz wydłużyć trwałość i czas eksploatacji obiektów budowlanych. Cena geowłókniny jest bowiem bardzo korzystna.

GEOWŁÓKNINA – CENNIK
Atrakcyjna cena może być bez wątpienia jedną z zalet geowłókniny. Wysokiej jakości geowłóknina poliestrowa PES, produkowana i dystrybuowana przez renomowaną markę Geocover, kosztuje 124 zł brutto za płachtę o wymiarze 1 m x 50 cm i grubości 150 g/m2. Także cena geowłókniny Geocover o innej gramaturze i wymiarach jest bardzo korzystna.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: