Agrowłóknina ściółkująca – zdrowie w każdym calu

Piękne, dorodne, zdrowe i odporne na szkodniki rośliny to marzenie każdego ogrodnika – począwszy od profesjonalisty, aż po amatora, działkowca, który ma pod opieką tylko swój mały ogródek. Ściółkująca agrowłóknina na chwasty Geocover sprawia, że rośliny mogą rozwinąć skrzydła we wszystkich warunkach i okolicznościach.

Agrowłóknina na chwasty – same zalety

Agrowłóknina przeciw chwastom (ściółkująca) to nowoczesny produkt, który pomaga pozbyć się nieproszonych roślin w bezpieczny dla środowiska sposób. Ma tę przewagę nad herbicydami, że nie wpływa negatywnie na jakość plonów. Inna jej zaleta to przepuszczalność wody i powietrza, a tym samym – dobre warunki do zdrowego wzrostu roślin. Zapewnia ją porowata struktura czarnej agrowłókniny Geocover – coś, czego nie ma folia przeciw chwastom czy też mata przeciw chwastom.

Włóknina przeciw chwastom – zdrowe rozwiązanie

Agrowłóknina na chwasty sprawia, że rośliny mogą swobodnie i zdrowo rosnąć. Chroni je przed rozwojem chwastów, a także zmniejsza ich podatność na szkodniki. Włóknina przeciw chwastom zapewnia roślinom także odpowiednią podaż wody, zapobiegając jej wysuszaniu oraz utrzymując właściwy poziom wilgoci w glebie. Poza tym, inaczej niż folia przeciw chwastom czy mata przeciw chwastom, agrowłóknina minimalizuje ryzyko rozwoju pleśni czy procesów gnicia.

Agrowłóknina przeciw chwastom – wymierne korzyści

Wszystko to przynosi bardzo wymierne korzyści – sprawia, że oszczędzamy na utrzymaniu ogrodu bądź też osiągamy większe, bardziej zyskowne plony. Dzięki silnemu koncentratowi UV zastosowanemu do jej produkcji, agrowłóknina przeciw chwastom Geocover wyróżnia się najwyższą wytrzymałością, a co za tym idzie – można korzystać z niej przez długi czas, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Najlepszy wybór do ogrodu

Włóknina przeciw chwastom Geocover sprawia, że roślinność, którą mamy pod swoją opieką jest bujna, dorodna, zdrowa i zadbana. Dzięki agrowłókninie ściółkującej kwiaty czy owoce prezentują się jeszcze lepiej, ponieważ chroni przed zabrudzeniem te części rośliny, które rosną nisko, blisko podłoża.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: