Nasze koty – najlepszy koci hotel w Polsce

Istnieje takie miejsce na mapie Polski, w którym możesz bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia i obaw oddać pod opiekę swojego ukochanego kociego przyjaciela, kiedy sam wyjeżdżasz na wakacje lub po prostu szukasz dla niego bezpiecznego schronienia na jakiś czas.

Kraków hotel dla kotów to położona z daleka od wielkomiejskiego hałasu oaza idealna na kocie wczasy. Malownicza okolica i świeże powietrze to sielski klimat, który zadowoli nawet wybrednych klientów. Wiemy, że nasi goście bywają humorzaści, jednak jako koci behawioryści, wiemy jak skutecznie sobie z tym radzić. Nie stosujemy żadnych kar, naszą receptą jest po prostu bezgraniczna miłość do tych wyjątkowych stworzeń. 

Kraków hotel dla kotów- profesjonalna opieka kocich behawiorystów

 
Wiemy, że znalezienie odpowiedniej opieki dla pupila stanowi nie lada wyzwanie. Hotele dla zwierząt często nie biorą pod uwagę tego, że koty mogą źle czuć się w towarzystwie psów. Dlatego my  stworzyliśmy miejsce poświęcone jedynie kociej opiece, tak aby mieć pewność, że Twój przyjaciel będzie czuł się u nas nadzwyczaj komfortowo. Strategia hotelu „Nasze koty” opiera się na dbaniu o jak najwyższą jakość naszych usług. Przyjmujemy określoną liczbę kociąt, taką, która nie przekracza naszych możliwości. Chcemy poświęcić Twojemu kotu tyle uwagi, ile będzie tego wymagała sytuacja. Naszą pasją jest również fotografia. Uwielbiamy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jeżeli zdecydujesz się na wybór naszego krakowskiego hotelu dla kotów, możesz być pewny, że otrzymasz kilka zdjęć, relacjonujących jak dobrze się z nami bawi. 

Nasze koty- dlaczego właśnie my?

Dlaczego Kraków hotel dla kotów nazwany przez nas „Nasze koty” to idealny wybór? Po pierwsze, możesz nam ufać, sami od lat wychowujemy gromadkę swoich kociaków. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i nauczyliśmy jak najlepiej spełniać ich zachcianki. Prowadzimy również pomoc behawioralną, co tylko utwierdza w przekonaniu, że praca z kotami to nie tylko biznes, ale przede wszystkim pasja. 

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: