Rębak do gałęzi – maksymalna wydajność pracy

Do efektywnego rozdrabniania gałęzi oferujemy rębaki mobilne lub ciągnikowe. W zależności od potrzeb można wybrać optymalną opcję urządzenia. Rębak do gałęzi doskonale rozdrabnia różnej wielkości konary. Maksymalna średnica umożliwia wydajną pracę urządzenia. Bezpieczeństwo operatora jest zapewnione dzięki zastosowaniu trwałych materiałów najwyższej jakości. Rębak spalinowy pozwala osiągnąć maksymalną wydajność pracy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji. Regulowane kominy wyrzutowe pozwalają na sterowanie procesem rozdrabniania. Serwisowanie urządzenia jest proste.

Rębak spalinowy mobilny renomowanej firmy TP Linddana

Jakie zalety ma kupno urządzenia od renomowanego producenta? Doskonała jakość oraz długa i bezawaryjna praca, nawet przy intensywnej eksploatacji, to niewątpliwe plusy. Urządzenia takie jak rębak spalinowy firmy TP Linddana są niezwykle wydajne oraz wygodne w obsłudze. Wysoka jakość maszyny wiąże się z niskimi kosztami użytkowania. Maszyny są niezwykle wytrzymałe i wydajne, dzięki nowoczesnemu napędowi. Są wyposażone w silniki Lombardini o mocy 34 – 75 koni mechanicznych. Jest to niewątpliwie dobra inwestycja na długi czas.

Solidny i wytrzymały rębak spalinowy do pracy w parkach i lasach

Szeroka gama urządzeń daje możliwość optymalnego wyboru. Oferujemy maszyny do prac komunalnych, stosunkowo lekkich w parkach i na skwerach. Takie urządzenia sprawdzą się w większych i mniejszych miastach, do pielęgnacji użytków zielonych. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do pracy w ciężkich warunkach leśnych, gdzie wymagana jest długotrwała praca urządzenia na najwyższych mocach.

Rębak do gałęzi  wyposażony w najnowszą technologię, umożliwia łatwą i wygodną kontrolę parametrów pracy. Dodatkowe wyposażenie w zestaw serwisowy TP SERVICE-BOX dostarcza materiały eksploatacyjne, takie jak noże, przeciwnoże, filtry i śruby z podkładkami. Nowe urządzenia są objęte gwarancją.

Hydrauliczna czy mechaniczna frezarka do pni?

Frezarka do pni mechaniczna, może współpracować z każdym ciągnikiem. Umożliwia to napęd WOM, który zasila pompę, a instalacja hydrauliczna ciągnika zasila zawór sterujący ramieniem. Konstrukcja urządzenia umożliwia pracę przy barierach. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu głowicy przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas pracy.
Oferujemy także linię frezarek do pni napędzanych hydraulicznie. Są one przeznaczone do koparek. Gwarantują efektywną pracę sprzętem najwyższej jakości.

Prosta w obsłudze samojezdna frezarka do pni

Prosta w obsłudze samojezdna frezarka do pni przeznaczona jest dla firm i instytucji wyspecjalizowanych w gospodarce terenami zielonymi. Nadaje się do prac leśnych, co sprawia, że jest zamawiana przez nadleśnictwa oraz zarządy gmin. Może być wykorzystana także do prac leśnych, w lasach komunalnych na terenach miejskich. Zaawansowana technologia sprawia, że urządzenie może pracować nawet w terenie trudno dostępnym.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: