Niezbędne akcesoria do montażu agrowłókniny

Sama agrowłóknina to dopiero połowa sukcesu

Zakup agrowłókniny to dopiero początek przygody, która pozwoli nam na całkowitą rezygnację ze stosowania preparatów chemicznych w naszym ogrodzie. Warto też zapoznać się z metodami jej poprawnego kładzenia. Od montażu zależy jej skuteczność oraz trwałość. Podczas wizyty w sklepie ogrodniczym należy zapytać o szpilki do agrowłókniny oraz kołki do agrowłókniny. Bez tych produktów nie będziemy w stanie zastosować specjalnego materiału do naszych upraw.

Skuteczność stosowania metalowych szpilek

Szpilki do agrowłókniny służą do bezpośredniego mocowania mat do podłoża. Niezależnie od tego, czy zdecydowaliśmy się na agrotkaniny, agrowłókniny, geowłókniny, to z pewnością będą przydatne. Szpilki do agrowłókniny niezależnie od gramatury specjalistycznych folii będą w stanie odpowiednio przytwierdzić osłonę do prowadzonych przez nas upraw. Mocowania tego rodzaju mają długość najczęściej 150 mm i szerokość 75 mm. Wykonane są ze stalowego drutu o grubości 3mm, łatwo wbijają się w podłoże.

Niezwykła wytrzymałość kołków do agrowłókniny

Kołki do agrowłókniny są odpowiednie do mocowania wszystkich rodzajów tkanin. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie umocować tkaninę do podłoża. Są dostępne w kolorze czarnym, co pozwala na ich skuteczne maskowanie. Wyprodukowane zostały z polipropylenowego tworzywa, które jest odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych w naszym klimacie. Do ich montażu nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi.

Akcesoria sprawdzające się w każdych warunkach

Jeśli nadal zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie przymocować swoją agrotkaninę, to oferowane szpilki do agrowłókniny czy też kołki do agrowłókniny będą najbardziej wydajnym rozwiązaniem. Odznaczają się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, są odporne na rdzewienie. Ich rozmiar optymalnie zapobiega działaniu nawet najbardziej porywistych wiatrów.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: