Ładny ogród bez wysiłku? Ty też możesz go mieć!

Marzysz o pięknym ogrodzie, który będzie oazą zieleni i spokoju, ale nie chcesz spędzać długich godzin na jego pielęgnacji? Wcale nie musisz! W sklepie Geocover.pl czekają na ciebie nowoczesne produkty do utrzymania ogrodu, dzięki którym twoje marzenia przybiorą bardzo realny kształt. A wszystko to przy minimalnym nakładzie pracy; cena włókniny ogrodowej także jest niewielka.

WŁÓKNINA OGRODOWA – SKUTECZNA WALKA Z CHWASTAMI
Jednym z rewelacyjnych rozwiązań, jakie można zastosować w przydomowym ogródku jest włóknina ogrodnicza, czyli sposób na szybkie, skuteczne i bezpieczne dla środowiska pozbycie się chwastów z ogrodu. Konieczność używania herbicydów zostaje całkowicie wyeliminowana, a my możemy cieszyć się wyjątkowo dorodnymi roślinami ozdobnymi, a także owocami i warzywami.

OPTYMALNE WARUNKI WZROSTU
Efektem stosowania agrowłókniny ogrodowej jest bowiem także zapewnienie roślinom optymalnych warunków wzrostu. Nie muszą konkurować z chwastami o składniki odżywcze, a ich systemy korzeniowe są przez włókninę odpowiednio dogrzane, przez co rozwijają się lepiej. Dzięki porom, jakie posiada włóknina ogrodowa w głąb ziemi dostaje się woda oraz wszelkie składniki odżywcze. Chwasty nie mogą z niej korzystać, ponieważ nie są w stanie przebić się przez gęstą strukturę włókniny.

WŁÓKNINA OGRODNICZA – SAME ZALETY
Włóknina ogrodnicza pozwala też łatwo uniknąć wielu problemów, które mogą pojawić się w ogrodzie. W czasie upałów i palącego słońca chroni glebę przed przesuszeniem. Agrowłóknina nie zaburza cyrkulacji powietrza i pozwala mu przeniknąć przez pory. Dzięki temu pleśń czy procesy gnilne mają małą szansę na rozwój, zwłaszcza że po opadach woda nie stoi, jak to ma miejsce w przypadku folii, tylko powoli przesącza się przez włókninę.

RAZ A DOBRZE
Z wszystkich tych dobrodziejstw można korzystać przez kilka sezonów – włóknina ogrodowa Geocover jest bowiem niezwykle wytrzymała. Po pierwsze, przyczynia się do tego zwarta struktura agrowłókniny, dodatkowo wzmocniona podwójnym ściegiem, po drugie – zastosowanie mocnych środków ochronnych przed promieniowaniem UV. Biorąc pod uwagę wszelkie jej zalety, cena agrowłókniny ogrodniczej Geocover jest bardzo atrakcyjna.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: