Ławki parkowe wykonane z rozmaitych surowców

Ławki parkowe produkuje się z rozmaitych surowców zgodnie z oczekiwaniami klienta. Miłośnicy klasycznego designu wybiorą drewno. Z kolei fani nowoczesnych aranżacji chętniej zdecydują się na stal, meta czy żeliwo. Ławki parkowe drewniane oraz ławki parkowe metalowe idealnie nadają się do parków i skwerów. Wspaniale komponują się z aranżacją placów zabaw i nowoczesnych osiedli. 

 

Producent mebli miejskich Baster w swojej ofercie posiada różnorodne modele ławek. Co więcej, meble produkuje z różnych rozmiarach, modelach  kolorach. Gama produktów nie zawęża się tylko do ławek. Z powodzeniem tworzy kosze na śmieci, stojaki na rowery oraz osłony na drzewa. Mocnymi stronami producenta są elastyczność i mobilność. Specjaliści podejmują się stworzenia produktów szytych na miarę klienta. To znaczy, że przyjmują wyzwania w postaci indywidualnych projektów poza katalogiem. Produkty są tworzone zawsze na czas zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem prac. A stawki są konkurencyjne i atrakcyjne. 

 

Ławki parkowe drewniane czy ławki parkowe metalowe – które wybrać?

 

Ławki parkowe drewniane, jak i ławki parkowe metalowe charakteryzują się stabilnością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Stabilność produktu może zostać zwiększona dzięki przymocowaniu nóg do podłoża lub wkopaniu ich w ziemię. Działanie zapobiegnie przewróceniu się produktu podczas wichur i burz. Solidny surowiec może być eksploatowany przez lata. Co więcej, jest odporny na czynniki atmosferyczne. Wybrany przez klienta kolor ławki idealnie wpasowuje się  w nowoczesną, jak i klasyczną infrastrukturę.

 

Jak powinny prezentować się nowoczesne ławki parkowe?

 

Ławki parkowe nowoczesne prócz wytrzymałości i stabilności muszą nienagannie się prezentować. Ich design jest równie ważny co funkcjonalność. Nikt nie kupi ławki, która będzie nieestetyczna, krzywa i niedbale wykonana. Producent mebli miejskich Baster dostosowuj się do wszystkich kryteriów podanych przez klienta, zanim rozpocznie tworzenie ławki. 

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: