Prawidłowy rozruch oczyszczalni – specjalny koncentrat na Twoją kieszeń!

Dlaczego rozruch oczyszczalni jest tak istotny?

Prawidłowy rozruch oczyszczalni gwarantuje Ci to, że nieprzyjemne zapachy znikną na zawsze! Każdej i każdemu z nas zależy na tym, aby dom był zawsze wolny od zanieczyszczeń i smrodu, ale przede wszystkim od szkodliwych mikroorganizmów. Warto zaznaczyć, że nieprzyjemne zapachy unoszące się w powietrzu nie muszą być wynikiem zaniedbań higienicznych. Jeśli w Twoim gospodarstwie domowym brzydkie zapachy są dość częstym zjawiskiem, to konieczne będzie zaopatrzenie się w odpowiednie preparaty, które umożliwią skuteczną likwidację odorów. W ofercie sklepu Biozym znajdziesz wiele produktów w różnych wariantach, które będą przyjazne dla środowiska.

BioStart DRENAŻ – wspieranie i rozruch oczyszczalni jednokomorowych oraz kilkukomorowych bez napowietrzania!

Ten koncentrat powstał z myślą o klasycznych oczyszczalniach przydomowych jedno- i kilkukomorowych. Umożliwia on rozruch oczyszczalni, który sprawi, że uzyskanie jej pełnej sprawności, będzie możliwe już po kilku godzinach od zastosowania. Preparat wyposażony został w immobilizowane enzymy, odpowiednie szczepy bakterii oraz specjalnie dobraną pożywkę startową, która ma za zadanie przyspieszyć proces namnażania mikroorganizmów. BioStart DRENAŻ mocno skraca czas potrzebny do rozruchu oczyszczalni, a wraz z późniejszym stosowaniem preparatów ENZYBAC® lub NEOZYME, umożliwia utrzymanie skuteczności jej działania na odpowiednim poziomie.

Jakie korzyści można zauważyć podczas korzystania z preparatu BioStart DRENAŻ?

Istnieje wiele zalet z korzystania preparatu BioStart DRENAŻ. Oto niektóre z nich: wysoka skuteczność w rozkładaniu substancji występujących w ściekach jak: węglowodanów, białek i tłuszczów, umożliwia szybkie osiągnięcie przez oczyszczalnię maksymalnej sprawności, bardzo wysoka skuteczność rozkładu substancji organicznej, bardzo duża koncentracja pożytecznych mikroorganizmów, duża zawartość immobilizowanych enzymów znacznie przyspieszających procesy w oczyszczaniu oraz brak szkodliwego wpływu na ludzi, zwierzęta i środowisko naturalne samego preparatu, jak i jego metabolitów. Prawidłowy rozruch oczyszczalni może być naprawdę prosty!

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: