Agrowłóknina wiosenna – najlepsza inwestycja

Okrywanie roślin zimą może nie zapewnić im wystarczającej ochrony. Wahania temperatury i częste przymrozki w okresie jesienno-zimowym wymagają równie stanowczego działania. Pozwoli ono zaoszczędzić wielu kłopotów, przede wszystkim zaś – ogromnych strat, do których może dojść w rezultacie narażenia naszych upraw na bezpośredni kontakt z mroźnym powietrzem czy zimnym wiatrem.

AGROWŁÓKNINA OKRYCIOWA – STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ
W tym kontekście zakup wysokiej jakości produktu, jakim jest agrowłóknina okryciowa Geocover to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie jest to kosztowna inwestycja – agrowóknina wiosenna to wydatek zaledwie kilkudziesięciu złotych za rolkę o wymiarach 1,60x100m. Produkt ten odznacza się jednak bardzo wysoką jakością i będzie nam służyć przez wiele sezonów, tym bardziej warto więc taki wydatek ponieść.

DELIKATNA AGROWŁÓKNINA NA MŁODE SADZONKI
Agrowłóknina wiosenna i jesienna Geocover jest dostępna w różnych grubościach, co czyni ją idealnym produktem do wielu zastosowań. Najlżejsza jest delikatna agrowłóknina okryciowa o grubości zaledwie 17 g/m2., którą można położyć bezpośrednio na sadzonkach, bez ryzyka uszkodzenia wrażliwych młodych roślin.

BARDZO WYTRZYMAŁA AGROWŁÓKNINA WIOSENNA
Agrowłoknina okryciowa wiosenno-jesienna jest dostępna także w innych, nieco większych gramaturach: 20 g/m2, 23 g/m2 oraz 30 g/m2. Agrowłóknina Geocover P30 w najwyższej dostępnej gramaturze jest powszechnie wykorzystywana do osłony ziemniaków przed niskimi temperaturami czy przeszywającym wiatrem. Wysoka gramatura, szyte bądź zgrzewane łączenia oraz zastosowanie silnego koncentratu UV zapewniają jej wyjątkową wytrzymałość.

RÓŻNE POTRZEBY, RÓŻNE WYMIARY
Agrowłóknina okryciowa na jesień i zimę dostępna jest też w bardzo wielu rozmiarach. Rolka może mieć szerokość 1,6 m, 2,40 m, 3,20 m, 4,80 m, 6,35, 9,60, 10,50 m, a nawet 12,65 m czy 15,80 m. Z kolei długość rolki może wynosić od 50 m aż do kilkuset metrów. W tak szerokiej ofercie każdy bez problemu znajdzie dla siebie odpowiedni produkt – niezależnie od tego, czy kupuje go do ogródka, na działkę, czy też do profesjonalnej uprawy.

Najnowsze artykuły

O tym piszemy

Tagi

Archiwum witryny

Edyta Lenar Opublikowane przez: